Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Κριτίρια ταινιών


  • Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο
4 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#1 LADYKILLER

LADYKILLER

    Member

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 11 μηνύματα
Φήμη: 6

Δημοσιεύτηκε 17 Ιούνιος 2015 - 12:59 μμ

Κάποια στιγμή θα πρέπει να μάθουμε με τι κριτήρια βαθμολογούνται οι ταινίες και πώς βγαίνουν μετά οι θαυμαστές.

Έχω κάνει 2 ταινίες στο γιότ και αυτή που έχει χειρότερη βαθμολογία έχει περισσότερους θαυμαστές..!!!

Ακόμη έχει τύχει να ξοδέψω ένα κάρο διαμάντια σε ταινία και να έχει κυριολεκτικά πατώσει.

Αυτές οι 2 έχουν γίνει μόνο με χαρτονομίσματα διότι δεν αξίζει ο κόπος να ξοδεύω διαμάντια προσπαθώντας να πιάσω την 10αρα και να μην παίρνω πάνω από 6...!!!!

Τουλάχιστον δώστε μας κάποια στάνταρ να γνωρίζουμε τι πρέπει να κάνουμε και τι να ξοδέψουμε για να πάρουμε τις μεγάλες βαθμολογίες και να μην έχουμε αυτές τις γελοίες απατεωνιές που βλέπουμε όλοι μας στο στούντιο.

Περιμένω μια σοβαρή απάντηση και όχι σιωπή όπως έχει γίνει με άλλα θέματα που έχω θίξει.


  • Αυτό αρέσει στον/η SHINESTAR45

#2 LADYKILLER

LADYKILLER

    Member

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 11 μηνύματα
Φήμη: 6

Δημοσιεύτηκε 18 Ιούνιος 2015 - 05:50 μμ

Από ό,τι βλέπω αφαιρέσατε τα print screen του λογαριασμού μου. Από την στιγμή που ήταν από τον δικό μου λογαριασμό και τα δημοσίευσα ο ίδιος δεν υπήρχε θέμα παραβίασης απορρήτου ή προσωπικών στοιχείων.

Αυτό πάντως που ΔΕΝ μου προκαλεί καμία έκπληξη είναι ό,τι ενώ διαθέσατε χρόνο για την απαλοιφή των print screen δεν διαθέσατε καθόλου χρόνο για να απαντήσετε στο θέμα που έθιξα. Δεν είναι μόνο δική μου απορία αλλά ολόκληρου του στούντιο που βρίσκομαι και απαριθμεί 20 άτομα. Και πιστεύω πως την ίδια απορία έχουν και άλλα άτομα στο παιχνίδι.

Από ό,τι φαίνεται όμως είμαστε καλοί όταν δίνουμε τα ωραία λεφτουδάκια μας στο παιχνίδι και ανάξιοι λόγου όταν πρέπει να απαντήσετε σε κάτι που σας ρωτάνε.

Τι να πώ, τα συμπεράσματα τα αφήνω στους υπόλοιπους παίκτες.



#3 badlorg

badlorg

    Member

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 11 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαWesteros
  • Χαρακτήρας:badlorg
  • Στούντιο:EROTIC DREAMS
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 0

Δημοσιεύτηκε 19 Ιούνιος 2015 - 09:42 πμ

Νομιζω οτι ειναι το που δινεις, δηλαδη μερος/κανονικη παραγωγη κτλπ. Για να πιασεις 10αρι δεν εχω βρει διορθωσε με αν κανω λαθος παιχτη κατω απο 50 επιπεδο να βαραει 10αρι Νομιζω οτι πρεπει να εισαι υψηλο επιπεδο,


GR1: badlorg


#4 LADYKILLER

LADYKILLER

    Member

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 11 μηνύματα
Φήμη: 6

Δημοσιεύτηκε 19 Ιούνιος 2015 - 03:08 μμ

Αγαπητέ BADLORG, είμαι αυτή την στιγμή επίπεδο 90 και το στούντιο μας έχει ξεπεράσει το 50% ανάπτυξη.

Κάνουμε όλοι μας Χλιδάτες παραγωγές. Εγώ συγκεκριμένα κάνω στο γιότ που είναι το ανώτερο ξεκλείδωτο

σκηνικό μου και πάλι πατώνω.

Συμπαίκτης μου που ήταν στο στούντιο μας επίπεδο 62 και ξεκίνησε χλιδάτη σε αγρόκτημα (στο στούντιο μας)

πήγε εχθές το βράδυ στην ακαδημία μας που δεν έχει 50% ανάπτυξη για να βοηθήσει τα μέλη εκεί.

Μόλις μου έστειλε μήνυμα ότι πέτυχε 10αρι...!!!! Και εκείνος δεν ξόδεψε ούτε ένα διαμάντι...!!!

Απλά θα πρέπει να μας πεί κάποιος ειδικός τι γίνεται τελικά. Είναι όλα στην τύχη, οπότε να μην ξοδεύουμε

τα διαμάντια τσάμπα και βερεσέ; Πρέπει να κάνουμε συγκεκριμένο αριθμό ταινιών σε κάθε σκηνικό;

Κάποια απάντηση. Αλλά να είναι τεκμηριωμένη και αποδεδειγμένα σωστή. Όχι μετά από λίγο να μας

λένε πως δεν ισχύει αυτό, αλλά κάτι άλλο. Απλά πράγματα ζητάω, και όχι μόνο εγώ, τουλάχιστον 20 άτομα

έχουμε την ίδια απορία.



#5 Bla1r84

Bla1r84

    Advanced Member

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 55 μηνύματα
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 39

Δημοσιεύτηκε 25 Ιούνιος 2015 - 05:28 μμ

Οι βαθμολογίες που λαμβάνουν οι ταινίες είναι τυχαίες.






0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες