Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Μυστηριώδης "εξαφάνιση" ή "κρύψιμο" παίχτη από την λίστα αναζήτησης


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
2 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#1 ΤΟΛΜΗΡΟΣ

ΤΟΛΜΗΡΟΣ

    Advanced Member

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 54 μηνύματα
  • Κόσμος:GR1






Φήμη: 19

Δημοσιεύτηκε 05 Μάρτιος 2018 - 01:10 μμ

Χαίρετε

Καλή εβδομάδα.

 

θα ήθελα την βοήθεια του διαχειριστή chatharsis και του συνάδελφου του edelweis αν κατάλαβα καλά σε προηγούμενο ποστ που διάβασα για την μείωση τροπαίων.

 

Πρόκειται σχετικά με ένα  "θαύμα" - αίνιγμα στην λίστα παιχτών και στην διαγραφή ενός παίχτη.

 

Η ερώτηση είναι η εξής :

Έχουμε έναν παίχτη από την λίστα παιχτών που ξαφνικά δεν εμφανίζετε στην αναζήτηση της λίστας.

Ωστόσο αυτός ο παίχτης τυγχάνει να έχει ανταλλάξει μαζί μου πάμπολλα μηνύματα στο παρελθόν και με μεγάλη έκπληξη μου παρατηρώ μέσα στο inbox μου ότι δίπλα στο όνομα του ΔΕΝ υπάρχει η λέξη  (διαγράφηκε) εντός παρενθέσεως. lol

Επίσης σε περίπτωση που θα σκεφτείτε να μου απαντήσετε ως πρώτη εκδοχή ότι τον έχει διαγράψει η διαχείριση και όχι από μονός του ο πραγματικός κάτοχος του παίχτη , τότε θα σας ενημερώσω ότι σήμερα αυτή την στιγμή του στέλνω πρόσκληση κανονικά  να έρθει στην ομάδα μου και μου βγάζει μήνυμα ότι εστάλη επιτυχώς LoL  ....αλλλλλλααααα δεν υπάρχει στην λίστα παιχτών :D 

 

Θα ήθελα τα φώτα σας παρακαλώ για το μυστήριο.

Εάν χρειαστεί οποιαδήποτε παραπάνω πληροφόρηση για να γίνει κατανοητό σε έμενα και στα αγαπητά μέλη του forum η εξήγηση του μυστήριου , είναι στην διάθεση σας τα στοιχεία που παρατήρησα και φωτογράφισα.

 

Με εκτίμηση Νίκος Τολμηρός.

 


  • Αυτό αρέσει στον/η Catharsis.

Αφεντικό στούντιο

Ο ΠΑΛΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΙΩΣ 

 

Εαν δεν σας αρέσει η κρητική  να φυγετε να αποχωρήσετε , να πατε αλλού. :)


#2 Catharsis.

Catharsis.

    Advanced Member

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 596 μηνύματα
  • Κόσμος:GR1






Φήμη: 550

Δημοσιεύτηκε 05 Μάρτιος 2018 - 02:05 μμ

Χαίρετε

Καλή εβδομάδα.

 

θα ήθελα την βοήθεια του διαχειριστή chatharsis και του συνάδελφου του edelweis αν κατάλαβα καλά σε προηγούμενο ποστ που διάβασα για την μείωση τροπαίων.

 

Πρόκειται σχετικά με ένα  "θαύμα" - αίνιγμα στην λίστα παιχτών και στην διαγραφή ενός παίχτη.

 

Η ερώτηση είναι η εξής :

Έχουμε έναν παίχτη από την λίστα παιχτών που ξαφνικά δεν εμφανίζετε στην αναζήτηση της λίστας.

Ωστόσο αυτός ο παίχτης τυγχάνει να έχει ανταλλάξει μαζί μου πάμπολλα μηνύματα στο παρελθόν και με μεγάλη έκπληξη μου παρατηρώ μέσα στο inbox μου ότι δίπλα στο όνομα του ΔΕΝ υπάρχει η λέξη  (διαγράφηκε) εντός παρενθέσεως. lol

Επίσης σε περίπτωση που θα σκεφτείτε να μου απαντήσετε ως πρώτη εκδοχή ότι τον έχει διαγράψει η διαχείριση και όχι από μονός του ο πραγματικός κάτοχος του παίχτη , τότε θα σας ενημερώσω ότι σήμερα αυτή την στιγμή του στέλνω πρόσκληση κανονικά  να έρθει στην ομάδα μου και μου βγάζει μήνυμα ότι εστάλη επιτυχώς LoL  ....αλλλλλλααααα δεν υπάρχει στην λίστα παιχτών :D

 

Θα ήθελα τα φώτα σας παρακαλώ για το μυστήριο.

Εάν χρειαστεί οποιαδήποτε παραπάνω πληροφόρηση για να γίνει κατανοητό σε έμενα και στα αγαπητά μέλη του forum η εξήγηση του μυστήριου , είναι στην διάθεση σας τα στοιχεία που παρατήρησα και φωτογράφισα.

 

Με εκτίμηση Νίκος Τολμηρός.

Καλησπέρα σας.

 

Παρακαλώ επικοινωνήστε με την υποστήριξη οπού εκεί θα δώσετε όλες τις λεπτομέρειες,μπορεί να υπάρχει κάποιο οπτικό bug.

Το Forum δεν μπορεί να σας βοηθήσει στο πρόβλημα σας.

edit* Να προσθέσω επίσης ότι το μέλος Edelweiss δεν ανήκει στην συντονιστική μας ομάδα.Είναι απλό μέλος του Forum όπως όλοι.

 

Καλή σας συνέχεια,

με εκτίμηση Catharsis.


  • Αυτό αρέσει σε ΤΟΛΜΗΡΟΣ και Edelweiss

#3 ΤΟΛΜΗΡΟΣ

ΤΟΛΜΗΡΟΣ

    Advanced Member

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 54 μηνύματα
  • Κόσμος:GR1






Φήμη: 19

Δημοσιεύτηκε 05 Μάρτιος 2018 - 03:06 μμ

Ευχαριστώ για την άμεση απάντηση σας.


  • Αυτό αρέσει στον/η Catharsis.

Αφεντικό στούντιο

Ο ΠΑΛΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΙΩΣ 

 

Εαν δεν σας αρέσει η κρητική  να φυγετε να αποχωρήσετε , να πατε αλλού. :)





0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες