Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Έβεντ Αλλαγή

Event

  • Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο
3 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#1 MrW

MrW

    Member

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 26 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΚάπου στα ξένα...
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 14

Δημοσιεύτηκε 27 Δεκέμβριος 2015 - 04:22 μμ

Παιδιά έχω να προτείνω μια ιδέα δεν θα ήταν πιο καλό και σωστό να τελειώνει το έβεντ όταν θα έχει γεμίσει φουλ η μπάρα προόδου για να μην καθόμαστε και βαράμε άσκοπα μέχρι να τελειώσει όλος ο χρόνος ενώ θα μπορούσε να είχε τελειώσει πιο γρήγορα...

 



#2 Lanyru

Lanyru

    Newbie

  • Members
  • Κουκκίδα
  • 2 μηνύματα
  • Χαρακτήρας:Lanyru
  • Στούντιο:ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΟΡΓΙΩΝ
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 3

Δημοσιεύτηκε 30 Δεκέμβριος 2015 - 04:42 μμ

Παιδιά έχω να προτείνω μια ιδέα δεν θα ήταν πιο καλό και σωστό να τελειώνει το έβεντ όταν θα έχει γεμίσει φουλ η μπάρα προόδου για να μην καθόμαστε και βαράμε άσκοπα μέχρι να τελειώσει όλος ο χρόνος ενώ θα μπορούσε να είχε τελειώσει πιο γρήγορα...

 

Νομίζω πως ακόμα και αν γεμίσει η μπάρα, μπορείς ακόμα να επιτεθείς για λεφτά και εμπειρία, οπότε αν ισχύει, δεν μας συμφέρει να τελειώνει το event νωρίτερα. ;)


q9y5VyV.jpg


#3 soublaki

soublaki

    Newbie

  • Members
  • Κουκκίδα
  • 2 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΑγρίνιο,Ελλάδα
  • Χαρακτήρας:Soublaki
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 0

Δημοσιεύτηκε 27 Ιούλιος 2016 - 04:24 μμ

Ναι οντος γιατι να τελειωσει νωριτερα? μας συμφερει θα παρουμε ποιο πολυ χπ και καλο αντικειμενο φυσικα


Η ζωή είναι διασκέδαση μέχρι 1 σημείο.Απο αυτό το σημείο και μετά αρχίζουν τα δύσκολα.

(lol)  (lol)  (lol)  :  :  : 


#4 MrW

MrW

    Member

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 26 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΚάπου στα ξένα...
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 14

Δημοσιεύτηκε 06 Οκτώβριος 2016 - 12:14 πμ

Επειδή πολύ απλά δεν παίρνεις τίποτα(μην παρεξηγηθώ τίποτα εννοώ,κάτι καλό πέρα από εχπ,και το ρούχο δεν είναι καλό πολλές φορές,πχ εάν έδινε κομμάτι από σετ για παράδειγμα θα ήταν κάτι που θα άξιζε πάρα πολύ σε σχέση με ένα απλό ρούχο ή και ενέργεια ή κάτι άλλο,εγώ λέω να προστεθεί και το λαστ χιτ,πχ ο τελευταίος που προλαβαίνει να κλείσει το έβεντ να παίρνει και κάτι παραπάνω και να εμφανίζεται το όνομα του στο τέλος,απ' ότι να καθόμαστε και να βαράμε άσκοπα ενώ θα μπορούσε να είχε τελειώσει νωρίτερα.

Δηλαδή με λίγα λόγια πάνε χαμένα τα διαμάντια που ρίχνεις,αφού ξέρεις ότι και να ρίξεις για να κλείσεις το έβεντ πρώτος θα πρέπει να περιμένεις πάλι τον χρόνο μέχρι να τελειώσει.

Τουλάχιστον έτσι το βλέπω εγώ μπορεί να είμαι και λάθος.

Πολύ ωραίο σύστημα για έβεντ είχε και το Operation X από τα καλύτερα ήταν πολύ διαφορετικό σε σχέση με το hz και νομίζω εάν δεν κάνω λάθος και εκεί όποιος προλάβαινε και το έκλεινε έπαιρνε και την αντίστοιχη ανταμοιβή.


Επεξεργάστηκε από MrW, 06 Οκτώβριος 2016 - 12:18 πμ.





0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες