Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Πρόβλημα με το Χριστουγεννιάτικο ημερολόγιο

Ημερολογιο

  • Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο
9 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#1 Guest_Sakis276_*

Guest_Sakis276_*
  • Guests
Φήμη: 0

Δημοσιεύτηκε 16 Δεκέμβριος 2015 - 11:49 μμ

Καλησπερα σας.Γιατι δεν μπορω να παρω το σημερινο δωρο απο το ημερολογιο? Ηταν 23:23 οταν πηγα να το παρω,δεν ειχε αλλαξει ακομα η μερα και μου ελεγε οτι αργησα και οτι το dvd δεν ηταν πλεον διαθεσιμο.Το δωρο απο οτι ξερω ειναι διαθεσιμο ολη την ημερα μεχρι της 12 τα μεσανυχτα.Ευχαριστω!



#2 Netero

Netero

    Newbie

  • Members
  • Κουκκίδα
  • 1 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΜπέβερλι Χαμπς
  • Χαρακτήρας:ŞUPERĐIKman
  • Στούντιο:ZEBRA
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 0

Δημοσιεύτηκε 17 Δεκέμβριος 2015 - 12:13 πμ

Δεν ξέρω, εγώ προσωπικά τα δώρα τα παίρνω νωρίς οπότε δεν μου έχει τύχει ποτέ κάτι παρόμοιο. Καλύτερα να μιλήσεις με την υποστήριξη, μήπως και στο δώσουν. 


MERRY XXXMAS !!!


#3 Bla1r84

Bla1r84

    Advanced Member

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 55 μηνύματα
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 39

Δημοσιεύτηκε 17 Δεκέμβριος 2015 - 09:45 πμ

Καλημέρα, αν παρουσιαστεί ξανά το ίδιο πρόβλημα, θα πρέπει να επικοινωνήσετε με την υποστήριξη. Πλέον θα είναι πολύ δύσκολο να γίνει κάτι.



#4 Guest_Sakis276_*

Guest_Sakis276_*
  • Guests
Φήμη: 0

Δημοσιεύτηκε 17 Δεκέμβριος 2015 - 04:31 μμ

Καλημέρα, αν παρουσιαστεί ξανά το ίδιο πρόβλημα, θα πρέπει να επικοινωνήσετε με την υποστήριξη. Πλέον θα είναι πολύ δύσκολο να γίνει κάτι.

Προσπαθω να ανοιξω ticket στην υποστηριξη απο εχθες το βραδυ μολις μου παρουσιαστηκε το προβλημα αλλα δεν μπορω να στειλω μηνυμα.Γραφω το μηνυμα μου παταω submit ticket και δεν φορτωνει καθολου η σελιδα.



#5 Bla1r84

Bla1r84

    Advanced Member

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 55 μηνύματα
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 39

Δημοσιεύτηκε 17 Δεκέμβριος 2015 - 07:27 μμ

Παρακαλώ δοκιμάστε με διαφορετικό φυλλομετρητή.



#6 Guest_Sakis276_*

Guest_Sakis276_*
  • Guests
Φήμη: 0

Δημοσιεύτηκε 18 Δεκέμβριος 2015 - 08:20 μμ

Δυστυχως δεν μπορω να στειλω μηνυμα στην υποστηριξη απο κανεναν browser.Μου βγαζει σφαλμα οτι η σελιδα δεν ειναι διαθεσιμη.



#7 Bla1r84

Bla1r84

    Advanced Member

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 55 μηνύματα
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 39

Δημοσιεύτηκε 18 Δεκέμβριος 2015 - 09:55 μμ

Μπορείτε να μας δείξετε (με screenshot) εδώ στο forum τα βήματα που ακολουθείτε για να επικοινωνήσετε με την υποστήριξη. Υπενθυμίζω ότι το link είναι αυτό: http://support.bigba...e.com/index.php



#8 Guest_Sakis276_*

Guest_Sakis276_*
  • Guests
Φήμη: 0

Δημοσιεύτηκε 19 Δεκέμβριος 2015 - 12:46 μμ

Σε αυτο το λινκ που μου λετε πηγαινω κι εγω για να επικοινωνησω με την υποστηριξη.Υποψιν οτι εχω ξαναστειλει μηνυματα στην υποστηριξη χωρις κανενα προβλημα.Πρωτη φορα μου το κανει αυτο! Εχω βγαλει screenshot αλλα δεν ξερω πως να το επισυναψω εδω.



#9 alekaras

alekaras

    Advanced Member

  • Moderators
  • 182 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΕλλάδα
  • Κόσμος:GR1



Φήμη: 172

Δημοσιεύτηκε 19 Δεκέμβριος 2015 - 01:16 μμ

Καλησπερα σας.Μηπως ο φυλλομετρητής που χρησιμοποιειται εχει τιποτα cookies που επηρεαζουν την λειτουργια της υποστηριξης ή κανενα προγραμμα ιων?



#10 Guest_Sakis276_*

Guest_Sakis276_*
  • Guests
Φήμη: 0

Δημοσιεύτηκε 20 Δεκέμβριος 2015 - 12:00 μμ

Καλησπερα σας.Μηπως ο φυλλομετρητής που χρησιμοποιειται εχει τιποτα cookies που επηρεαζουν την λειτουργια της υποστηριξης ή κανενα προγραμμα ιων?

Καλημερα.Οπως ξαναειπα,εστελνα κανονικα μηνυματα στην υποστηριξη.Δεν εχω αλλαξει κατι στους browsers στο αντιβιοτικο η στον υπολογιστη μου.Το προβλημα αυτο μου το παρουσιασε απο τις 16 του μηνα.Τουλαχιστον εγω τοτε το καταλαβα οταν πηγα να επικοινωνησω με την υποστηριξη.Δεν πειραζει ομως.Ενα δωρακι ηταν,τι να κανουμε?Αυτο ομως που με απασχολει ειναι μηπως δεν ξαναμπορεσω να επικοινωνησω με την υποστηριξη.Εγω θα προσπαθω καθε μερα και αν δεν μπορεσω να επικοινωνησω θα σας ενημερωσω.Σας ευχαριστω για την βοηθεια.






0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες