Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

ΜΙΑ ΑΠΛΗ ΕΡΩΤΗΣΗ

Θεματα

  • Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο
4 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#1 MrW

MrW

    Member

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 26 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΚάπου στα ξένα...
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 14

Δημοσιεύτηκε 12 Δεκέμβριος 2015 - 11:49 πμ

Καλημέρα

1)Καταρχήν υπάρχει πρόβλημα να κάνω μια ερώτηση(γενικά αναφέρομαι) σε ένα δικό μου παλιό θέμα με άλλο περιεχόμενο αλλά να διατυπώσω εκεί την ερώτηση μου ; για να μην ανοίγω κάθε φορά καινούργια θέματα για να ρωτήσω κάτι...

και 2) Εδώ υπάρχει το σφυρί τις αμνησίας(δεν ξέρω μπορεί να είναι και πολύ άκυρο αυτό που ρωτάω αλλά κάτι θυμάμαι που λεγόταν για αυτό παλιά μπορεί να είναι και σε άλλο παιχνίδι απλώς ρωτάω για να το σιγουρέψω

3)Σετ υπάρχουν σε αυτό το παιχνίδι από το event που εάν τερματίσεις πρώτη θέση είτε 10άδα να ανταμειφθείς με ένα κομμάτι από σετ,εάν δεν υπάρχει προτείνω να δημιουργηθεί ένα σετ ή για να αγοράσεις(μπορεί να μην ενδιαφέρομαι  αλλά θα διευκολύνω και τους άλλους που ενδιαφέρονται)

4)Γίνεται να δημιουργηθεί μια λίστα με γενικές ερωτήσεις του φόρουμ ή του παιχνιδιού για να μην ρωτάμε και ξανά ρωτάμε εσάς τους συντονιστές...

Συγνώμη για την ταλαιπωρία μπορεί να μαζεύτηκαν πολλές ερωτήσεις.

Ελπίζω και θέλω να μου τις λύσετε όλες τις απορίες

Καλή συνέχεια !!!



#2 ThomasRexD

ThomasRexD

    Member

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 12 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΑγρίνιο,Ελλάδα
  • Χαρακτήρας:ΘωμάςΟΤέλειος
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 1

Δημοσιεύτηκε 13 Δεκέμβριος 2015 - 08:38 πμ

Εσυ φιλέ μου μιλάς για το HeroZero? Γιατί εκεί υπάρχει το σφυρί αμνησίας και οι κακοποιοί που άμα βγουν 10αδα κάποιοι περνούν σετ + εμπειρία και κέρματα

#3 MrW

MrW

    Member

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 26 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΚάπου στα ξένα...
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 14

Δημοσιεύτηκε 13 Δεκέμβριος 2015 - 12:12 μμ

Όχι φίλε μου εγώ δεν μιλάω για το hero zero απλώς ρωτάω μερικά πράγματα...

δεν είναι ιδέες ή προτάσεις όλα από πάνω που γράφω....



#4 MrW

MrW

    Member

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 26 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΚάπου στα ξένα...
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 14

Δημοσιεύτηκε 18 Δεκέμβριος 2015 - 03:36 μμ

Θα απαντήσει κανείς στις ερωτήσεις μου ;(δηλαδή κάποιος αρμόδιος που να γνωρίζει)


Επεξεργάστηκε από MrW, 18 Δεκέμβριος 2015 - 03:36 μμ.


#5 Bla1r84

Bla1r84

    Advanced Member

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 55 μηνύματα
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 39

Δημοσιεύτηκε 18 Δεκέμβριος 2015 - 09:59 μμ

Καλημέρα

1)Καταρχήν υπάρχει πρόβλημα να κάνω μια ερώτηση(γενικά αναφέρομαι) σε ένα δικό μου παλιό θέμα με άλλο περιεχόμενο αλλά να διατυπώσω εκεί την ερώτηση μου ; για να μην ανοίγω κάθε φορά καινούργια θέματα για να ρωτήσω κάτι...

και 2) Εδώ υπάρχει το σφυρί τις αμνησίας(δεν ξέρω μπορεί να είναι και πολύ άκυρο αυτό που ρωτάω αλλά κάτι θυμάμαι που λεγόταν για αυτό παλιά μπορεί να είναι και σε άλλο παιχνίδι απλώς ρωτάω για να το σιγουρέψω

3)Σετ υπάρχουν σε αυτό το παιχνίδι από το event που εάν τερματίσεις πρώτη θέση είτε 10άδα να ανταμειφθείς με ένα κομμάτι από σετ,εάν δεν υπάρχει προτείνω να δημιουργηθεί ένα σετ ή για να αγοράσεις(μπορεί να μην ενδιαφέρομαι  αλλά θα διευκολύνω και τους άλλους που ενδιαφέρονται)

4)Γίνεται να δημιουργηθεί μια λίστα με γενικές ερωτήσεις του φόρουμ ή του παιχνιδιού για να μην ρωτάμε και ξανά ρωτάμε εσάς τους συντονιστές...

Συγνώμη για την ταλαιπωρία μπορεί να μαζεύτηκαν πολλές ερωτήσεις.

Ελπίζω και θέλω να μου τις λύσετε όλες τις απορίες

Καλή συνέχεια !!!

Καλησπέρα.

 

1) Εάν η ερώτησή σας δεν σχετίζεται με το θέμα του νήματος εκείνου, θα πρέπει να δημιουργήσετε καινούριο νήμα.

2) Το εν λόγω αντικείμενο δεν υπάρχει στο Big Bang Empire, μόνο στο Hero Zero.

3) Δεν υπάρχουν σετ στο Big Bang Empire.

4) Είναι κάτι που μπορεί να γίνει στο μέλλον.


  • Αυτό αρέσει στον/η MrW




0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες