Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Riddle me this


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
6 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#1 MERCENARIA

MERCENARIA

    Advanced Member

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 167 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΑθήνα
  • Χαρακτήρας:MERCENARIA
  • Στούντιο:Dynasty
  • Κόσμος:GR1






Φήμη: 174

Δημοσιεύτηκε 13 Νοέμβριος 2018 - 01:14 πμ

Καλησπέρα θα ήθελα κάποιος να μου απαντήσει  γιατί   όταν κάνουμε  αποστολές σε  ( πάρτι - ταινίες κλπ )  δεν μετράνε  στις normal αποστολές....

 

ΠΧ αν έχουμε αποστολές ναου  χαρίσματος  (και οχι μόνο)   (ακόμα και στα κορίτσια που βάλανε πρόσφατα)    (και σε πολλά άλλα)  ακομα και στα dickstars  κλπ κλπ κλπ γιαυτο έβαλλα και πολλα αλλα.....

 

αμα κανω χάρισμα σε (πάρτι ι ταινία) δεν μου την μετράει στο ναο.!!!    ή στα dickstars κλπ

 

ΕΝΩ  ας βάλουμε ναο με (εμπειρία - ΧP ) τα μετράει κανονικά απο παντού 

 

και απο normal αποστολες και απο παρτι  και απο ταινίες 

 

 

γιατι νομίζω πως μας κοροιδευουνε εδωπερα   

 

Φιλικά Shera


  • Αυτό αρέσει στον/η Εκτωρ

    (balloon) DYNASTY'S  LEGEND   (balloon) 


#2 alekaras

alekaras

    Advanced Member

  • Moderators
  • 180 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΕλλάδα
  • Κόσμος:GR1



Φήμη: 169

Δημοσιεύτηκε 15 Νοέμβριος 2018 - 10:29 πμ

Καλημέρα σας,

 

Απ'ότι έχω καταλάβει, όταν ο ναος απαιτει αποστολές χαρίσματος, μετρανε μόνο οι αποστολες που γινονται απο την καριερα.Αλλα οταν απαιτει εμπειρια, μετριεται ολη η εμπειρια που παιρνετε ανεξαρτητως απο που την αποκτάτε.



#3 Εκτωρ

Εκτωρ

    Advanced Member

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 53 μηνύματα
  • Χαρακτήρας:Εκτωρ
  • Στούντιο:Ultimate Instict
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 45

Δημοσιεύτηκε 15 Νοέμβριος 2018 - 12:10 μμ

Καλημέρα σας !!!

Μεταφέρονται οι ιδέες ~ προτάσεις που γράφουν όλα τα παιδιά εδώ στο φόρουμ ή απλά γράφονται για να τα βλέπουμε εμείς μόνο???


           Έ κ τ ω ρ  !!!


#4 MERCENARIA

MERCENARIA

    Advanced Member

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 167 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΑθήνα
  • Χαρακτήρας:MERCENARIA
  • Στούντιο:Dynasty
  • Κόσμος:GR1






Φήμη: 174

Δημοσιεύτηκε 16 Νοέμβριος 2018 - 01:15 πμ

Καλημέρα σας,

 

Απ'ότι έχω καταλάβει, όταν ο ναος απαιτει αποστολές χαρίσματος, μετρανε μόνο οι αποστολες που γινονται απο την καριερα.Αλλα οταν απαιτει εμπειρια, μετριεται ολη η εμπειρια που παιρνετε ανεξαρτητως απο που την αποκτάτε.

Σας φαίνετε σωστό αυτο το πράγμα δλδ??? γιατι σεμενα κανει για κοροιδία μεγάλη κιολας και θα πρέπει να αλλαξει.   το game ζητάει τη μανα του και τον πατερα του πλέον και εφόσον βαζουνε συνέχεια τόσα νεα πράγματα πρέπει να γίνουνε και αλλαγές  

1.έχουμε ναούς

2.έχουμε τα κορίτσια

3.εχουμε τα dickstars

4.έχουμε το δωμάτιο  που δεν δίνει stadar item δωματιου    (κλένε και οι πέτρες)  αλλά άντε δε γαμιέται το δινουμε αυτο επιδει ειναι νεο κλαιν δε θα παραπονεθουμε γιαυτο θα το φτιαξουνε.

5. έχουμε και τα Βossakia  που ζητάνε απο 50 το καθένα και αυτα για μονο 3 βαθμους και 1 item με πολυ μίων

 

ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΕΙ  μονο απο αποστολες καριερας που λετε  οταν μια γκόμενα σου ζηταει 400 αποστολες φινετσας ΠΧ,    τι να πρωτο προλαβει  κανεις  θέλουμε αλλαγές   ειναι MUST !!!  πρέπει να πέρνουμε απο παντου τις αποστολες οπως με ναο εμπειριας.   και απο τα παρτι και απο τις ταινιες.    Αμα έχω λάθος σε κανει ας μου το πειτε η αν το θεωριτε παραλογο αυτο που προσπαθω να πω.

 

Φιλικά Shera 


    (balloon) DYNASTY'S  LEGEND   (balloon) 


#5 Lilithlol

Lilithlol

    Advanced Member

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 62 μηνύματα
  • Χαρακτήρας:lilith
  • Στούντιο:ultimate instinct
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 75

Δημοσιεύτηκε 16 Νοέμβριος 2018 - 09:36 πμ

Καλημέρα σας
Όσο αναφορά το παραπάνω μήνυμα της mercenaria ήθελα να προσθέσω και το εξής!!!
Όντως δίνει που δίνει επικα αντικείμενα στα κουτια διακόσμησης που είναι και ΜΕΙΩΝ .... γιατι με αυτό το σκεπτικό να μην δινει αντικείμενα διακόσμησης και στο sex shop ????
Σκεφτείτε ότι ζητάει 700 διαμάντια το πακέτο 10 κουτιων διακόσμησης και τα 5 υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να είναι επικα αντικείμενα που είναι και ΜΕΙΩΝ Χαχ ελεος δηλαδή.
☢ LILITH ☢

#6 alekaras

alekaras

    Advanced Member

  • Moderators
  • 180 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΕλλάδα
  • Κόσμος:GR1



Φήμη: 169

Δημοσιεύτηκε 16 Νοέμβριος 2018 - 06:26 μμ

Καλησπερα σας,

 

Οσον αφορα τα κουτια διακοσμησης δεν μπορω να εκφερω αποψη μιας και δεν εχω ανοιξει και πολλα για να ξερω. Το μονο που ξερω ειναι οι πληροφοριες που παιρνω απο την εταιρια σχετικα με αυτο το θεμα. Βεβαια σε μελλοντικες αναβαθμισεις ειμαι σιγουρος πως ισως αλλαξουν οι πιθανοτητες να παρετε επικο αντικειμενο.

 

Ας παμε στο φλεγον ζητημα. Απ'οτι ξερω οι απαιτήσεις των κοριτσιων, τουλαχιστον στην αρχη, δεν ειναι πολυ δυσκολες. Οντως 400 αποστολες χαρισματος ισως φαινονται πολλες αλλα σημειωστε, αν δεν το ξερετε ηδη, πως απο οποιαδηποτε περιοχη μετρανε οι αποστολες οχι μονο απο την περιοχη που βρισκεται το κοριτσι.

 

Τελος, αυτο το θεμα με τον ναο οντως εχει μια λογικη.

 

Ολες οι προτασεις και τα προβληματα που γινονται απο τους παιχτες μεταφερονται στην εταιρια(σε λογικα πλαισια παντα). Οποτε μην σταματατε να προτεινετε νεα πραγματα ή προβληματισμους που ισως εχετε με το παιχνιδι.



#7 MERCENARIA

MERCENARIA

    Advanced Member

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 167 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΑθήνα
  • Χαρακτήρας:MERCENARIA
  • Στούντιο:Dynasty
  • Κόσμος:GR1






Φήμη: 174

Δημοσιεύτηκε 17 Νοέμβριος 2018 - 12:16 πμ

Καλησπερα σας,

 

Οσον αφορα τα κουτια διακοσμησης δεν μπορω να εκφερω αποψη μιας και δεν εχω ανοιξει και πολλα για να ξερω. Το μονο που ξερω ειναι οι πληροφοριες που παιρνω απο την εταιρια σχετικα με αυτο το θεμα. Βεβαια σε μελλοντικες αναβαθμισεις ειμαι σιγουρος πως ισως αλλαξουν οι πιθανοτητες να παρετε επικο αντικειμενο.

 

Ας παμε στο φλεγον ζητημα. Απ'οτι ξερω οι απαιτήσεις των κοριτσιων, τουλαχιστον στην αρχη, δεν ειναι πολυ δυσκολες. Οντως 400 αποστολες χαρισματος ισως φαινονται πολλες αλλα σημειωστε, αν δεν το ξερετε ηδη, πως απο οποιαδηποτε περιοχη μετρανε οι αποστολες οχι μονο απο την περιοχη που βρισκεται το κοριτσι.

 

Τελος, αυτο το θεμα με τον ναο οντως εχει μια λογικη.

 

Ολες οι προτασεις και τα προβληματα που γινονται απο τους παιχτες μεταφερονται στην εταιρια(σε λογικα πλαισια παντα). Οποτε μην σταματατε να προτεινετε νεα πραγματα ή προβληματισμους που ισως εχετε με το παιχνιδι.

Το θέμα ειναι να δίνουνε όλες οι αποστολές  και των πάρτι και των ταινιών   γιατί πλέον το παιχνιδι ζηταει παρα πολλα και δεν μπορουμε να ανταπεξέλθουμε σε όλα που μας ζητάει   εκεί θέλω να καταλήξω. !!!   


Επεξεργάστηκε από MERCENARIA, 17 Νοέμβριος 2018 - 12:17 πμ.

    (balloon) DYNASTY'S  LEGEND   (balloon) 





0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες