Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

ΡΟΖ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΝΟΎΜΕΡΟ 1 ΜΕ ΤΟΝ : Έκτωρ


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
4 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#1 Catharsis.

Catharsis.

    Advanced Member

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 596 μηνύματα
  • Κόσμος:GR1






Φήμη: 550

Δημοσιεύτηκε 12 Μάιος 2017 - 06:11 μμ

Είμαι η Catharsis  και σας καλωσορίζω στην πρώτη Ροζ Συνέντευξη στον καναπέ!
bd46134997dc4800908531438f139fee.png                            Απόψε έχουμε την χαρά να βρίσκεται κοντά μας ο Έκτωρ!!!! 
                                       91db74e795cb42e49628cb1f3b9de694.png
-Χαίρετε!Θα μπορούσατε να μας πείτε το όνομα σας καθώς και τον διακομιστή που κάνετε καριέρα ως Αστέρι της βιομηχανίας πορνό;
Γεια σας ! Ονομάζομαι Ανέστης και παίζω στον Gr 1.

 

-Γιατί επιλέξατε αυτό το όνομα για το Αστέρι σας;
Χαχαχα...είναι το όνομα του σκύλου μου !

 

-Σας συναρπάζει σαν πορνοστάρ το γεγονός ότι όλοι κρύβουμε μέσα μας έναν ηθοποιό που μπορεί να ενσαρκώσει απόλυτα αυτό τον ρόλο;
Η αλήθεια ειναι οτι ποτέ δεν είχα αυτή την φαντασίωση.Αν όμως θα το έφερνε η τύχη θα προσπαθούσα πάντα να γυρνούσα τις καλύτερες σκηνές!

 

-Κατά την διάρκεια της καριέρας σας, έχετε συναντήσει εκείνον τον συμπρωταγωνιστή ή την συμπρωταγωνίστρια που ταιριάξατε από την πρώτη επαφή;
Θέλετε να μας πείτε το όνομα του/της;
Θα ήταν ψέμματα αν σου έλεγα ότι ήταν ένας ή μια. Με πολλά παιδιά ταιριάξαμε από την πρώτη στιγμή. Με αρκετούς είμαστε ακόμη μαζί ..με άλλους όχι !

 

-Τι είναι το πρώτο πράγμα που κάνετε όταν συνδέεστε στο παιχνίδι;
Να τσεκάρω μηνύματα και την συνομιλία του στούντιο !!!

 

-Πως είναι η ζωή σας όταν τα λαμπερά φώτα σβήνουν και ο καριερίστας Έκτωρ δεν υφίσταται σαν πραγματικότητα;Δουλεύετε;Έχετε κάποιο χόμπι;
Ναι δουλεύω στο εξωτερικό, σε μια κατασκευαστική εταιρία. Σαν χόμπι...η τρέλα με το ψάρεμα !!!Ηρεμώ πάρα πολύ!

 

-Πρώτες στιγμές σας Αστέρι. Τι θυμάστε;Γελάσατε κάνοντας κάποια γκάφα;
Πολλές γκάφες...πολλά λάθη !!! Ειδικά μέχρι να μάθω το παιχνίδι,τους κανόνες και όλα τα χαρακτηριστικά του !!! 
Γελούσα ναι...αλλά προσπαθούσα να μην τα ξανακάνω !

 

-Πιστεύετε ότι το Big Bang Empire είναι ατομικό παιχνίδι;Ομαδικό παιχνίδι;Εσείς πως το αντιλαμβάνεστε;
Μέσα από την ατομικότητα βγαίνει το καλύτερο αποτέλεσμα στην ομαδικότητα!
Όσο καλύτερος είσαι ατομικά ,τόσο καλύτερα βοηθάς την ομάδα σου !

 

-Εσείς σαν Αστέρι της βιομηχανίας πορνό σίγουρα απαριθμείτε επιτυχίες. Ποιες πιστεύετε ότι είναι αυτές;
Δεν ξέρω αν εννοείς τις επιτυχίες ατομικά,αλλά για μένα η μόνη επιτυχία που είμαι περήφανος για αυτή ,είναι το Studio μας !! Ειλικρινά πάλεψα πολύ για αυτή την ομάδα και θα παλέψω για να μείνει έτσι όπως είναι τώρα και να χτυπάει πρωτιές !

 

-Μας μαρτύρησαν ότι είσαστε αρχηγός σε Studio που κάθε εβδομάδα σχεδόν βρίσκεται στο Top 3 της θέσης του Ναού. Θέλετε να μας πείτε το μυστικό των επιτυχιών του Studio σας;
Αυτά τα άτιμα πουλάκια δεν βάζουν γλώσσα μέσα !!! Όπως είπα και πριν το μυστικό είναι η ομάδα! Προσπαθούμε όλοι να αφιερώνουμε τον χρόνο μας στο παιχνίδι ,πάντα διασκεδάζοντας ! Αν το παιχνίδι δεν είναι διασκέδαση και είναι καταπίεση,παύει να είναι παιχνίδι !!!

 

-Big Bang Empire .Παιχνίδι ενσάρκωσης ρόλου!Παιχνίδι καριέρας!Θα θέλατε να μας πείτε πως το ανακαλύψατε;Μέσα από κάποια διαφήμιση;Σας το συνέστησε κάποιος φίλος;
Είδα στο facebook μια δημοσίευση που έκανε ένας γνωστός μου! Μου κίνησε την περιέργεια,έκανα το πρώτο κλικ και τώρα είναι μεγάλη μου τιμή να δίνω συνέντευξη για το forum του παιχνιδιού !

 

-Πλέον έχουν γίνει πολύ σημαντικές αναβαθμίσεις στο παιχνίδι. Ποια είναι εκείνη που θεωρείτε σαν το πιο σημαντικό στοιχείο του Big Bang Empire;
Ο Ναός !!!! Σίγουρα ο Ναός αν και κάποιες φορές μας τσιτώνει λίγο τα νεύρα !!!
χαχαχα

 

-Υπάρχει κάποιο αντικείμενο ή στολίδι που είναι το αγαπημένο σας και το θεωρείτε άκρως σημαντικό να το κατέχει το κάθε Αστέρι;
Αν θέλεις να βοηθάς την ομάδα σου το αυτοκόλλητο πορνοστάρ. Ειδικά αν το Studio έχει τρόπαια.
Ατομικά θα έλεγα ένα πολύ καλό στολίδι είναι το αλάτι !!!

 

-Λίγο πριν από τα 300 level.Τι στόχους έχετε βάλει για την συνέχεια; ( η συνέντευξη πραγματοποιήθηκε στις 08/05/2017 )
Έναν στόχο έχω μόνο. Να περνάμε καλά στο παιχνίδι ! Από εκεί και πέρα ποτέ δεν ξέρεις…
TOP 3 στα στούντιο και μέσα στους πρώτους 10 παίχτες κάποια στιγμή !!!

 

-Παιχνίδι - άνθρωποι - επικοινωνία. Έχετε κάνει φίλους μέσα από το παιχνίδι;Θα θέλατε να τους αναφέρετε;
Δυστυχώς δεν έχω γνωρίσει κάποιον από κοντά από τους πολλούς φίλους που έχω κάνει μέσα στο παιχνίδι !!! Ίσως κάποια στιγμή οργανώσουμε μια συνάντηση και γνωριστούμε. Θα το ήθελα πάρα πολύ !
Είναι σχεδόν όλα τα παιδιά από το studio φίλοι μου! Ειλικρινά με όλους μιλάμε καθημερινά!

 

-Έστω ότι ένας αρχάριος ηθοποιός της βιομηχανίας μας ,ζητήσει την βοήθεια σας για την πορεία του ως επιτυχημένος πορνοστάρ του. Τι συμβουλές θα του δίνατε ;
Να έχει πάντα στολίδια στα ρούχα του,να φοράει πάντα πυραύλους ,να βοηθάει όσο μπορεί το studio που ανήκει στις μάχες και στον Ναό και εννοείται όσο πιο πολύ ξοδεύει την ενέργεια του τόσο πιο γρήγορα θα ανεβαίνει level.

 

-Περιγράψτε μας το Big Bang Empire με τρεις λέξεις.
Χαρούμενος Ανταγωνισμός Πορνοστάρ

 

-Έχετε κάποια φιλοσοφία που ακολουθείτε στην ζωή σας;
Μην το βάζεις κάτω ποτέ ! Για κανέναν λόγο !

 

-Κλείνοντας θα θέλατε να πείτε κάτι στην κοινότητα του Forum μας;
Θα ήθελα να απευθύνω τον λόγο στους Admin και να τους πω ,να μας κρατάνε πάντα σε εγρήγορση όπως κάνουν μέχρι στιγμής !
Είναι πολύ ωραίο το concept του παιχνιδιού !
Συγχαρητήρια !

 

Σας ευχαριστούμε πολύ για τον χρόνο που μας παραχωρήσατε,

    με εκτίμηση, η συντονιστική ομάδα του Big Bang Empire!


  • Αυτό αρέσει στον/η Εκτωρ, Futili, Lilithlol και σε 2 άλλους

#2 Εκτωρ

Εκτωρ

    Advanced Member

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 53 μηνύματα
  • Χαρακτήρας:Εκτωρ
  • Στούντιο:Ultimate Instict
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 45

Δημοσιεύτηκε 12 Μάιος 2017 - 06:29 μμ

Μεγάλη μου τιμή !!!     (grin)


  • Αυτό αρέσει σε Catharsis., Lilithlol και RedNews

           Έ κ τ ω ρ  !!!


#3 Lilithlol

Lilithlol

    Advanced Member

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 62 μηνύματα
  • Χαρακτήρας:lilith
  • Στούντιο:ultimate instinct
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 75

Δημοσιεύτηκε 12 Μάιος 2017 - 06:35 μμ

❤❤❤ULTIMATE INSTIC ❤❤❤


  • Αυτό αρέσει σε Εκτωρ και Catharsis.
☢ LILITH ☢

#4 MERCENARIA

MERCENARIA

    Advanced Member

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 167 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΑθήνα
  • Χαρακτήρας:MERCENARIA
  • Στούντιο:Dynasty
  • Κόσμος:GR1






Φήμη: 174

Δημοσιεύτηκε 13 Μάιος 2017 - 03:42 πμ

Σωστός ο Αφεντικός !!! ;.;


  • Αυτό αρέσει σε Εκτωρ και Catharsis.

    (balloon) DYNASTY'S  LEGEND   (balloon) 


#5 nickpap3

nickpap3

    Newbie

  • Members
  • Κουκκίδα
  • 6 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαIDK
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 14

Δημοσιεύτηκε 13 Νοέμβριος 2017 - 10:45 μμ

Ωραία συνέντευξη. Μπράβο και στους δύο.


  • Αυτό αρέσει σε Εκτωρ και Catharsis.




0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες